Surowce i produkty

Slide 1
IMG_9706lr

Surowce & Różnorodność produktów

Wysoką jakość pieczywa osiąga się z najlepszych składników. Z tego powodu naszym najważniejszym zadaniem zawsze był, jest i będzie – zlecony przez naszych Klientów – zakup wysokiej jakości surowców zarówno na rynku regionalnym, jak i światowym. Poprzez naszą konsekwentną politykę dokonywania zakupów i wyboru asortymentu, wspieramy konkurencyjność należących do nas zakładów piekarniczo-cukierniczych.

Nasz asortyment surowców obejmuje ok. 7.000 artykułów z następujących zakresów:

MąkiPolepszaczePółprodukty
NasionaSól i cukierOwoce suszone
Orzechy i migdałyMasy suroweKonserwy
Konfitury, miód, syropyKuwertury, kakao, polewyTłuszcze
Produkty mrożoneProdukty mleczneDrożdże
Produtky z jajOwoce i warzywa, delikatesyTowary handlowe
Urządzenia małeŚrodki czystościMedia reklamowe

Możliwości dekoracji i wyposażenia. Sezonowe, neutralne i indywidulane rozwiązania w zakresie opakowań. Dodatkowo oferujemy jeszcze różnorodne i ukierunkowane rynkowo usługi. 

Marka własna – silnym atutemProdukty naszej marki własnej BÄKO są zawsze innowacyjne i przynoszą szczególne korzyści. Są to specjalnie przez nas wybrane lub wykreowane produkty, dostosowane do potrzeb rzemiosła piekarskiego i cukierniczego.
Produkowane są przez naszych długoletnich, sprawdzonych i solidnych dostawców, oraz kontrolowane według ścisłych wytycznych. Oprócz tego podlegają rozległemu systemowi nadzoru, którym kierują nasi pracownicy ds. zabezpieczenia jakości i uplasowania odpowiadającego potrzebom rynku.
Nasz asortyment artykułów marki własnej BÄKO obejmuje: mąki, nasiona, towary handlowe, różne surowce, towary świeże i mrożone oraz maszyny i środki czystości.