Surowce i produkty

Slide 1
IMG_9706lr

Surowce & Różnorodność produktów

Wysoką jakość pieczywa osiąga się z najlepszych składników. Z tego powodu naszym najważniejszym zadaniem zawsze był, jest i będzie – zlecony przez naszych Klientów – zakup wysokiej jakości surowców zarówno na rynku regionalnym, jak i światowym. Poprzez naszą konsekwentną politykę dokonywania zakupów i wyboru asortymentu, wspieramy konkurencyjność należących do nas zakładów piekarniczo-cukierniczych.

Nasz asortyment surowców obejmuje artykułów z następujących zakresów:

MąkiPolepszaczeNasiona
Owoce suszone Produkty orzechowe i migdałoweSurowe masy
Owoce w puszkach KonfituryMiody
SyropyKuwertury Kakao
GlazuryTłuszczeMrożonki
Produkty nabiałoweDrożdżeŚwieże owoce

Przegląd asortymentu

Mąki specjalne i produkty zbożoweOrzechy i suszone owoceKonserwy
Nadzienia owocowe konfituryKuwertury, Czekolady i GlazuryTłuszcze
Owoce mrożone i Warzywa mrożoneSery i pasty

Marka własna – silnym atutemProdukty naszej marki własnej BÄKO są zawsze innowacyjne i przynoszą szczególne korzyści. Są to specjalnie przez nas wybrane lub wykreowane produkty, dostosowane do potrzeb rzemiosła piekarskiego i cukierniczego.
Produkowane są przez naszych długoletnich, sprawdzonych i solidnych dostawców, oraz kontrolowane według ścisłych wytycznych. Oprócz tego podlegają rozległemu systemowi nadzoru, którym kierują nasi pracownicy ds. zabezpieczenia jakości i uplasowania odpowiadającego potrzebom rynku.
Nasz asortyment artykułów marki własnej BÄKO obejmuje: mąki, nasiona, towary handlowe, różne surowce, towary świeże i mrożone oraz maszyny i środki czystości.