O nas

Slide 1
IMG_9706lr

O nas

BÄKO Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu została założona 12 października 2005 roku jako 100% spółka-córka Spółdzielni Piekarzy i Cukierników BÄKO Ost eG, mieszczącej się blisko Drezna, zwanego również „Florencją nad Łabą”. Spółka zaopatruje przedsiębiorstwa piekarskie, cukiernicze i producentów słodyczy w szeroki asortyment surowców, maszyn i urządzeń oraz oferuje różnorodne usługi w zakresie doradztwa i interesujących koncepcji.

Jako nowoczesny i innowacyjny dostawca surowców na obszarze całej Polski, posiadający 15 letnie know-how, BÄKO Polska Sp. z o.o. opowiada się za trwałym, skutecznym i lojalnym partnerstwem, ukierunkowanym na wspólne sukcesy rynkowe.
Struktura BÄKO Polska Sp. z o.o. umożliwia wszystkim jej Klientom w Polsce dostęp do przeszło 7.000 artykułów – od surowców po urządzenia produkcyjne – dokładnie ostosowanych do zapotrzebowania rzemiosła piekarskiego i cukierniczego.

Zarządzanie jakością od A jak analiza do Z jak zezwolenie

Nasza Spółka-Matka, czyli BÄKO Ost eG, posiada następujące certyfikaty:

  • Zarządzanie jakością zgodnie z certyfikatem IFS Wholesale
  • Certyfikat Bio

W ramach powtarzających się corocznie audytów, oba certyfikaty są regularnie weryfikowane i zatwierdzane.

Logistyka – zaopatrzenie zapewnione, dobra jakość równieżW celu dostarczenia naszym Klientom dokładnie tego, co zamówili, każdy nasz towar ujęty jest w systemie elektronicznym. Nieustanne dokumentowanie towaru przyjmowanego do magazynu, jego obrotu w magazynie oraz wysyłki z magazynu, jest gwarancją identyfikowalności i monitoringu.
Komisjonowanie, zestawianie, przeładunek i transport towaru suchego, świeżego czy mrożonego, odbywa się – przy zachowaniu ścisłych wytycznych HACCP – w taki sposób, żeby nasi Klienci otrzymywali go ku ich pełnemu zadowoleniu. Organizacja tras pojazdów dostawczych dostosowana do Państwa wymagań jest dla nas oczywista. I tak nasi Klienci mogą zawsze liczyć na punktualne i rzetelne dostawy.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w naszej broszurze, która jest do pobrania